Staňte sa partnerom

Staňte sa naším partnerom alebo montážnou dielňou!

V prípade, že ste obchodná spoločnosť v automobilovom priemysle, autosalón, autoservis alebo pneuservis: Využite jedinečnú ponuku. Staňte sa naším partnerom alebo montážnou dielňou, využite nákup cez náš obchod B2B a získajte jedinečné BONUSY.

  • obchodujme poctivo a preto Vám ponúkame zaujímavé zľavy od 15 % a vyššie (cenník sa nastavuje aj individuálne na základe odberov).
  • nastavíme Vám VO účet, kde vidíte Vaše nákupné ceny a dostupnosť na sklade.
  • získaním VO účtu máte možnosť jednoducháho vytvorenia VO alebo MO vlastného katalógu s navolením Vami navolenej ľubovolnej marže.
  • zaujímavý bonusový systém, pri ktorom Vás odmeňujeme za každý nákup ( bonusový systém môžete uplatniť na spoločnosť alebo menovite na Vás – osobu ktorá tovar objednala)
  • v prípade, že sa chcete stať našou “Certifikovanou dielňou” umiestnime (s Vaším súhlasom) odkaz na Vašu firmu na naše stránky s vysokou návštevnosťou a tým na Vás presmerujeme všetkých naších zákazníkov z Vášho regiónu.

V prípade, že máte záujem stať sa našim obchodným partnerom zaregistrujte sa ako obchodný partner.

V prípade, že by ste sa chceli stať našou montážnou dielňou prosím o vyplnenie formulára a zaslanie na adresu našej firmy.

Žiadosť o certifikáciu montážnej dielne stiahnite tu.

V prípade, že Vás táto možnoť zaujala kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky na 0907 519 909 a my Vám poskytneme bližšie informácie.