O nás

    Naša spoločnosť vznikla v roku 2006 pod názvom ELSA GROUP. Od roku 2012 sme zmenili obchodné meno na TAZAR GROUP s.r.o. S tým bolo spojené aj otvorenie montážnej dielne stále viac žiadaných značkových kvalitných ťažných zariadení. Ak­tuálne sa venujeme predaju strešných nosičov na osobné aj úžitkové vozidlá, k tomu patriacemu príslušenstvu ako sú strešné boxy, nosiče bicyklov, lyží a predaju a montáži ťažných zariadení.

    Sme menšia firma a preto si svojich zákazníkov veľmi ceníme, čo mnohí eixstujúci zákazníci už ocenili a pravidelne sa ku nám vracajú.

    Patríme medzi popredných predajcov ťažných zariadení, príslušenstva a strešných nosičov na Slovensku. Činnosťou našej spoločnosti je veľkoobchodný aj maloobchodný predaj. Najmä strešné nosiče sú našou silnou stránkou. Ponúkame široký výber značiek aj cenových hladín. Od roku 2015 už zabezpečujeme aj montáž ťažných zariadení nielen v Bratislave ale aj vo vybraných lokalitách v Slovenskej republike formou zmluvných dielní.
    V našom sortimente nájdete výrobcami vozidiel doporúčané ťažné zariadenia značiek BOSAL-ORIS, WESTFALIA, ale aj kvalitné výrobky slovenského výrobcu GALIA a ťažné zariadenia ďalších popredných výrobcov ako HooK, SIARR-Westfalia, Monoflex-Westfalia.
    Nami namontované znač­kové ťažné zariadenie neprináša žiadne komplikácie v zahraničí a nami ponúkané skrutkové ťažné zariadenia sú schválené bez nutnosti demontáže v rámci celej EU.

    V našej ponuke určite nájdete ťažné zariadenie aj na také atypické vozidlá ako je Audi TT, Mercedes Coupe, BMW Z4, BMW 6 rada, VW Scirocco a veľa ďalších. Pre väčšinu nových moderných automobilov ponúkame už aj originálne elektroinštalácie, ktorých montáž neobmädzuje záruku nového vozidlá a montujú sa bez zásahu do vodičov nového automobilu.

    Predaj je realizovaný z centrálneho skladu v Bratislave s rozlohou 400m2. Svojim zákazníkom poskytujeme kompletný servis, poradenstvo pri výbere vhodného ťažného zariadenia, elektroinštalácie a strešných nosičov.

 

Prečo my

V prvom rade sú to skúsenosti. Niektorí naši zamestnanci pracujú v obore vyše 15 rokov a sú v našej firme od jej založenia v roku 2006. Fluktuácia je u nás takmer nulová keďže sme malá rodinná firma. Za roky skúseností nám rukami prešlo veľké množstvo značiek nosičov a ťažných zariadení a môžeme si dovoliť tvrdiť že máme skutočne dobrý prehľad a je len veľmi málo výrobcov s ktorými sme ešte nespolupracovali. Za tie roky sme si skúšaním rôznych značiek vybrali tie s ktorými sa najlepšie spolupracuje a nie sú s nimi žiadne problémy. Neznamená to len stabilné a včasné dodávky tovaru, ale aj kvalitu produktov, schopnosť výrobcu rýchlo reagovať na nové modely automobilov a v neposlednom rade pomoc pri riešení prípadných reklamácií k spokojnosti nášho zákazníka. Produkty ktoré predávame sú teda najlepšou voľbou z pohľadu pomeru kvality a ceny ktoré sú dnes na trhu dostupné.

              Aj tak sa neustále snažíme hľadať nových výrobcov alebo komunikujeme so staršími výrobcami. Často sa stáva že výrobca zmení stratégiu a jeho produkty sú odrazu dostupnejšie alebo kvalitnejšie. To všetko preto aby sme si boli istý že prinášame svojim zákazníkom to najlepšie čo môžeme za rozumnú cenu.