Strešný box Calix - Zafe Glossy White

225x81x35cm, aerodynamika - elegancia

Výrobca:Calix - Sweden
Rok výroby:
Poradíme Vám?
Zavrieť

Ľutujeme, ale tento produkt už viac nemáme v ponuke.

Parametre
Komentáre
Odporučiť
Recenzie

CaliX ZAFE bol vyvinutý a vyrobený vo Švédsku s dôrazom na kvalitu, dizajn, bezpečnosť, užívateľskú pohodlnosť a veľmi malý aerodynamický odpor. Špeciálne materiály umožnili vyrobiť veľmi tvrdý a bezpečný box, ktorý je popritom aj ľahký. Aerodynamická konštrukcia sleduje obrysy vozidla a vytvára dojem splynutia boxu s autom.

Box má obojstranné otváranie s integrovaným úchytom pre popruhy pre lepšie zabezpečenie prepravovaného tovaru. Strešný box ZAFE je vybavený patentovaným bezpečnostným nosom, ktorý v prípade nárazu zabezpečuje, že tovar nevykĺzne z boxu von cez prednú stenu. Jednoduchému nakladaniu pomáha aj integrované LED svetlo a vylepenie spodnej vnútornej strany kobercom proti samovoľnému kĺzaniu batožiny. Upnutie strešného boxu na strešný nosič zabezpečuje patentovaný rýchloupínací systém Quick Grip, ktorý vám neumožní jeho zaklapnutie pokiaľ ho dostatočne nepritiahnete na strešný nosič.

CALIX ZAFE je box prémiovej kvality. Calix je výrobca a dodávateľ originálnych dielov Volvo a Subaru a dvorný dodávateľ Švédskej lyžiarskej reprezentácie.

Pre tento produkt neexistujú žiadne parametre.

Naposledy pozreté

Strešný box Calix - Zafe Glossy White